zákaznická linka: +420 725 263 724

Vítejte na nové adrese

Bydlení v centru Brna

Nová Křenová svou polohou nabízí příjemné bydlení v centru Brna. Nachází se nedaleko hlavního nádraží v klidné části ulice Křenová, blízko u tramvajových zastávek. Byty ve vyšších patrech nabízejí krásný výhled na centrum města. Zajištěno je i parkování způsobem krytého garážového stání nebo parkovacím zakladačem.

Více...

Dostupnost služeb

Nová Křenová ke své výjimečné poloze nabízí širokou škálu služeb, většinu v docházkové vzdálenosti. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, banka, obchody s potravinami, módou, ale také lékaři, restaurace nebo kosmetický salón.

Více...

Cyklostezka a volný čas

Bydlet v centru a zároveň být kousek od přírody? Nová Křenová se nachází jen několik desítek metrů od cyklostezky kolem řeky Svitavy, podél které se dostanete až k Olympii a dále. Můžete zde příjemně zrelaxovat, odpočinout si či zasportovat se svými nejbližšími. Navíc můžete využít zeleného parčíku, který se nachází uprostřed bloku Nová Křenová a propojuje obě budovy.

Více...

Bytový komplex NOVÁ KŘENOVÁ je polyfunkční soubor moderních budov obsahující ve větší míře bydlení a menší část tvoří obchody, kanceláře a parkování. Moderní stavby jedinečné svou koncepcí, s důrazem na požadavky moderního bydlení, v centru Brna, přesto nabízející klid a soukromí. V právě probíhající výstavbě dvou polyfunkčních domů se bude nacházet celkem 5 nebytových a 48 bytových jednotek, dispozičně řešené jako 1+kk až 4+kk s možností balkónu, nebo prostorné terasy. Každý z klientů má možnost pořízení sklepní kóje a parkování uvnitř budovy.

Celý komplex NOVÁ KŘENOVÁ je rozdělen do dvou obytných celků budov S1 a S2, propojeny arboretem umožňující budoucím majitelům klidného posezení v soukromém parku obklopen zelení. Parkovaní bude řešeno v prvním podzemním a prvním nadzemním patře obou budov a zajišťovat jej bude parkovacími zakladač, nebo kryté garážové stání.

Aktuality

 • Nové vizualizace

  23.6.2016

  Pro Vaši inspiraci jsme přidali nové vizualizace interiérů. V tomto případě se jedná o vizualizac...

  Více...
 • Výstavba NOVÉ KŘENOVÉ zahájena

  7.6.2016

  Demolice stávajících objektů má NOVÁ KŘENOVÁ úspěšně za sebou a nyní byla zahájena výstavba kompl...

  Více...
 • Nové vizualizace

  16.5.2016

  Pro Vaši inspiraci jsme přidali nové vizualizace interiérů. I takto může vypadat Vaše nové bydlen...

  Více...
 • STANDARDY již brzy

  29.4.2016

  V současnosti se intenzivně zabýváme přípravou Standardů obytných prostor Nové Křenové, nabídneme...

  Více...
 • Nový web spuštěn

  28.4.2016

  Dne 27. 4. 2016 byl spuštěn nový web bytového komplexu Nová Křenová. Najdete zde všechny potřebné...

  Více...
 • Stavební povolení

  23.3.2016

  Dne 17.3.2016 došlo k nabytí právní moci stavebního povolení na výstavbu polyfunkčního areálu na ...

  Více...

Výhradní prodejce

Zdeněk Komárek

+420 725 263 724

prodej(z)rshreality.cz